Series
Ratings
22- We Got DivorcedRated ★ 0.5
Sweet TeethRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 5.0
Blue BirthdayRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Star of the UniverseRated ★ 3.0- My Love, Enlighten MeRated ★ 3.0

Semantic ErrorRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5