Movies
Ratings
272
JackRated ★ 5.0
In This Corner of the WorldRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0