Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- American PrimevalRated ★ 3.5
- The TrunkRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5