Series
Ratings
74
Two WeeksRated ★ 2.0
Tokyo BachelorsRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
スーパーサラリーマン左江内氏Rated ★ 0.5
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 2.5
시각탐정 히구라시 타비토Rated ★ 2.0
Virgins! Back to High SchoolRated ★ 3.0
Half Blue SkyRated ★ 2.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
저승사자입니다Rated ★ 3.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 2.5
Maison de PoliceRated ★ 2.5
神酒クリニックで乾杯をRated ★ 4.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.0
QueenRated ★ 3.0
Shinjuku SevenRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0