Series
Ratings
101
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0- RuPaul's Drag RaceRated ★ 4.5
- RuPaul's Drag RaceRated ★ 4.5
- RuPaul's Drag RaceRated ★ 4.5
- RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.5
- RuPaul's Drag RaceRated ★ 4.5
- RuPaul's Drag RaceRated ★ 2.5
- RuPaul's Drag RaceRated ★ 2.5
- RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.5
RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.5
RuPaul's Drag RaceRated ★ 3.0- Queer EyeRated ★ 5.0
- Queer EyeRated ★ 5.0
Queer EyeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.0
The Piano Forest Season 2Rated ★ 4.0- FrontierRated ★ 2.5