Series
Ratings
42- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- That NightRated ★ 2.5
- The BeautyRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Wonder ManRated ★ 4.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
- The Beast in MeRated ★ 4.0
- Marvel ZombiesRated ★ 3.5
- Brand New Cherry FlavorRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5