Series
Ratings
74
Dong YiRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
Major Season 4Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 2.5
JugglersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5