Series
Ratings
64
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Zero DayRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- The Law According to Lidia Poët Season 2Rated ★ 5.0
- The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 4.0
- Inside ManRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- One DayRated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5- Beef Season 1Rated ★ 5.0