Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0