Series
Ratings
25- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0

The World of the MarriedRated ★ 2.0
Strangers From HellRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0