Titles you rated
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- Girls Band CryRated ★ 3.5
Buddy DaddiesRated ★ 2.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Revue StarlightRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
My Favorite MemberRated ★ 3.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.5- Kinnikuman Perfect Origin ArcRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5