Titles you rated
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
- LTNSRated ★ 4.0
- Not OthersRated ★ 4.5