Titles you rated
You're BeautifulRated ★ 1.5
JumongRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 1.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
TripleRated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0