Series
Ratings
133
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Hot SpotRated ★ 4.0
- Can You Keep a Secret?Rated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 4.5
My Little MonsterRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
A Condition Called LoveRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0
Handa-kunRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 3.5
A Sign of AffectionRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0