Titles you rated
VivantRated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0- Jazz and the CityRated ★ 5.0