Movies
Ratings
1379- Snack ShackRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mr. RightRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.5
State of PlayRated ★ 4.0- The People UpstairsRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Fighting TemptationsRated ★ 2.5
Young AdultRated ★ 3.0
Daddy's Home 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5