Series
Ratings
42- Space ForceRated ★ 3.5
- Space ForceRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- Barbarians Season 1Rated ★ 1.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5- Narcos: MexicoRated ★ 2.0
- Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0