Series
Ratings
30
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 5.0
Wise and FoolishRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Initial D: Final StageRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.5
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.5
Marco PoloRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0