Titles you rated
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- Twilight of the GodsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0- The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5- LTNSRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 4.0
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Mask GirlRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0- Pacific Rim: The Black Season 2Rated ★ 2.0
- Pacific Rim: The Black Season 1Rated ★ 2.5