Titles you rated

Personal TasteRated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 2.5- TomatoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Love ShuffleRated ★ 5.0- Lucky LouieRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5