Series
Ratings
176
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
TrickRated ★ 4.5
Noragami AragotoRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Young Black JackRated ★ 4.0
Black Jack OVARated ★ 1.0
ブラック・ジャック FINALRated ★ 4.0
Black JackRated ★ 5.0
HamatoraRated ★ 3.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 2.0
No. 6Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 0.5
Knights of SidoniaRated ★ 1.0