Series
Ratings
71
SPRated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
るろうに剣心-明治剣客浪漫譚- 追憶編Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Sanada MaruRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Lupin the ThirdRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 3.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 3.5
사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.5