Series
Ratings
24
宇宙船レッド・ドワーフ号Rated ★ 4.5
Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
BATMAN: The Animated Series <Out of Shadows>Rated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
MedabotsRated ★ 3.5
Six God Combination GodmarsRated ★ 0.5
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
ないしょのつぼみRated ★ 0.5
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
Sunlight All Around!Rated ★ 3.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.5
Space DandyRated ★ 2.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.5
Like AsuraRated ★ 4.5
Odd Family 11Rated ★ 4.0
Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.5
弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 5.0
Fuzoroi no RingotachiRated ★ 4.5
Fuzoroi no RingotachiRated ★ 4.5