Series
Ratings
24
Around 30 ChanRated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 5.0
Library WarsRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Lost IDRated ★ 0.5
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
TrickRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0