Titles you rated

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0