Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Family PlanRated ★ 3.5
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- The Great Escape 4Rated ★ 2.5
- The Great Escape 2Rated ★ 3.5
- The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
- EinsteinRated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
- High School Mystery ClubRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- A JauntRated ★ 2.5
- My Golden KidsRated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0