Series
Ratings
15- Baby ReindeerRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5