Titles you rated
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5- The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 3.0
- Inventing AnnaRated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5