Series
Ratings
453- Genie, Make a WishRated ★ 4.0
- Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 5.0
- One Piece Season 2Rated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- My DearestRated ★ 4.0
- One Punch Man Season 3Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Dynamite KissRated ★ 4.0
- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5