Titles you rated
- The Beast in MeRated ★ 2.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The Monster of FlorenceRated ★ 2.0
- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
BeforeRated ★ 2.0- TempestRated ★ 2.0
- Queen MantisRated ★ 2.0
- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- WaywardRated ★ 3.5
- SirensRated ★ 3.0
Dope ThiefRated ★ 2.5- KarmaRated ★ 2.0
- Gone Girls: The Long Island Serial KillerRated ★ 3.0
- Missing YouRated ★ 3.0
- The MadnessRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5- AdolescenceRated ★ 4.0
- SafeRated ★ 2.0
- The WatcherRated ★ 3.5