Series
Ratings
111- Splinter Cell: DeathwatchRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- Chad PowersRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
GodlessRated ★ 4.5- Shop of the LampRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5- The Bear Season 3Rated ★ 4.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Invincible Season 2Rated ★ 4.0
- Fallout Season 1Rated ★ 4.5
- The Boys Season 4Rated ★ 4.5
Invincible Season 1Rated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5