Series
Ratings
113
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
He Is PsychometricRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Off To SchoolRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 5.0