Titles you rated
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The Judge from HellRated ★ 3.5
- Chief Inspector 1958Rated ★ 2.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
- PilotRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0- 찐따록: 인간 곽준빈Rated ★ 2.0
- MRated ★ 3.5
- StarRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5- 국가수사본부Rated ★ 4.0
- UMA GAMERated ★ 2.5
- Earth Marble World TourRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0