Series
Ratings
199- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Trillion GameRated ★ 3.0
VivantRated ★ 5.0- Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Passion for PunchlinesRated ★ 4.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 5.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
ElpisRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
SilentRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 5.0
Roppongi ClassRated ★ 4.0
카인과 아벨Rated ★ 3.5
Love DissonanceRated ★ 3.5- Kansatsui Asagao 2022 SpecialRated ★ 5.0
- Oyoge! NishikigoiRated ★ 3.5
Nice Flight!Rated ★ 2.5
Riding a UnicornRated ★ 4.0
Old RookieRated ★ 3.5