Series
Ratings
33- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 5.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 5.0- Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 5.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 5.0
Black LagoonRated ★ 5.0
AvalancheRated ★ 4.0
M: Ai Subeki Hito ga IteRated ★ 0.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.0
The VulturesRated ★ 3.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 1.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
ReverseRated ★ 4.0
Ferris Wheel at NightRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0