Series
Ratings
1896
LostRated ★ 4.0- Themis' Uncertain CourtRated ★ 3.0
Groovy SukiyakiRated ★ 3.5
Yuyu WonderlandRated ★ 3.0- With You and the RainRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0- There's No Mistake, He's My HusbandRated ★ 3.0
- Detective, Your Backpack is OpenRated ★ 3.0
- Future SonRated ★ 3.0
- We Are Worse at Love Than PandasRated ★ 3.0
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
- Sounds of WinterRated ★ 2.5
- RebootRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- Uso ga Uso de Uso wa Uso daRated ★ 3.5
- Sadou 2025 SpecialRated ★ 3.0
- Queen of MarsRated ★ 3.0
- Until I Can Play DebussyRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.0