Series
Ratings
87
Brush Up LifeRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 2.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0- Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
- Idiot KissRated ★ 1.0
Ugly BettyRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.0- Let's Get DivorcedRated ★ 1.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Basically NiceRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0