Series
Ratings
14
Legal HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5