Titles you rated
SandglassRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0