Series
Ratings
148- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
- Street Food FighterRated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5