Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 1.5
- One Dollar LawyerRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0- BloodhoundsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Coffee HouseRated ★ 3.5