Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- The Get DownRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5- The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.5- Samurai GourmetRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0