Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 5.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0