Titles you rated
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- BargainRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Shooting StarsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0- 원주민 공포만화Rated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0- Trump: An American DreamRated ★ 3.0
- GoedamRated ★ 2.0
- Junji Ito CollectionRated ★ 4.0