Titles you rated
- The PaperRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5

My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Running PointRated ★ 3.0
- Not OthersRated ★ 3.0
- Hacks Season 3Rated ★ 4.5
- Hacks Season 2Rated ★ 4.5
- Hacks Season 1Rated ★ 4.0
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
- The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
- Futurama Season 11Rated ★ 3.0
- Agatha All AlongRated ★ 3.0