Series
Ratings
402
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
- Bridal MaskRated ★ 4.5
- I Am SoloRated ★ 3.5
- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.5
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0