Series
Ratings
129- Delicious GuysRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.5