Titles you rated
- Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
- Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0
- White ChristmasRated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0
- Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 5.0
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
- Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 0.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
IRISRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0