Series
Ratings
678- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- Dear XRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.0
- A Shop for KillersRated ★ 3.0
- Blood FreeRated ★ 2.0
- Chief Inspector 1958Rated ★ 1.5
- Gangnam B-SideRated ★ 2.0
- Agatha All AlongRated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- TriggerRated ★ 2.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 2.5
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 3.5- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Naked FiremanRated ★ 2.5
You Are My SpringRated ★ 3.0