Series
Ratings
33
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.5